Video

eще

Vladimir-Suzdal

Järjekordne tervitus meie järgmisest sihtkohast Jekaterinburgist! Mõned laused Vladimirist, meie eelmisest asukohast.

Vladimir - iidne Venemaa linn, mis on Moskva poolt nii-öelda välja suretatud. Ühelt poolt on tegemist kauneima vanavene arhitektuuriga linnaga, rääkides aga elanike arvamusest, kellega me suhtlesime, puudub sellel linnal igasugune iseloom.

Me elasime ühe väga toreda noorpaari juures, kes olid täis energiat ning uusi ideid. Nende külalislahkus oli piiritu. Julia ja Griša üritavad seda linna oma tegutsemisega paremaks muuta.

Artjom on kõigega rahul. Ta on kubernerile tänulik ja teab, mida tasub ning mida ei tasu kaamerate ees rääkida.

***

Andrei on natuke vanem, umbes 50-aastane ning tema arvab, et tulevik puudub. "Nendel ei ole siin tulevikku, kellel Moskvasse kolida ei õnnestunud ," räägib Andrei.

***

Darja jumaldab oma linna, kuid toob puudusena välja kohaliku omavalitsuse. Vahel teeb ta nendega siiski ka üsna edukat koostööd.

Ehk siis nii ja naa. Väga valusalt tuttav olukord - ega see Narvas parem ei ole.

Kuid sellegipoolest on kõik mälestusmärgid hooldatud, turistide jaoks on olemas infrastruktuur ning Suzdalist ei tasu rääkidagi - see on lihtsalt muinasjutuline..

Räägitakse, et viimaste aastate jooksul on olukord Vladimiris paremaks muutunud. Ma siiralt (ilma sarkasmita) usun seda.

Teleprojekt "Vladivostok" on ETV+ ajakirjaniku Aleksandr Hobotovi ja operaator Aleksandr Rachynskyi reis Tallinnast Vladivostoki. Marsruudiks oli Tallinn - Narva - Ivangorod - Peterburi - Moskva - Vladimir- Jekaterinburg - Novosibirsk - Krasnojarsk - Irkutsk - Tšita - Habarovsk - Vladivostok. Saade on eetris alates 8. oktoobrist 2016 laupäeviti kell 21:00 kanalil ETV+. Kogu reisi vältel, mis kestis kuu aega (juulist augustini), peavad saatejuht Aleksandr ning operaator Aleksandr videoblogi, mida on võimalik jälgida nii portaalis etvpluss.err.ee kui ka sotsiaalmeedia lehtedel Facebook и VKontakte


Там нет комментариев. Будьте первым!

Ответить на комментарий

+{{childComment.ReplyToName}}:
Ответить на комментарий
Ответить

Laadi juurde ({{take2}})
Поле для имени должно быть заполнено
Не более 50 печатных знаков
Поле для комментариев должно быть заполнено
Не более 1024 печатных знаков
{{error}}
Оставить комментарий

Последние сообщения