photo

Koos oleme plussis!

Uudised

foto
Telekanali ETV+ vaadatavus kasvas
Tänavu jaanuaris kasvas võrreldes eelmise aasta jaanuariga telekanali ETV+ tele- ja internetiauditoorium, seda eelkõige venekeelsete vaatajate arvelt. Telekanali vaadatuim saade on kella kaheksane "Aktuaalne kameera", millele järgnevad nädalalõpu uudistesaade "AK+", reedene meelelahutusprogramm "Loojangusse Dozortseviga" ning kokandusvõistlus "Õhtusöök kümneka eest".

foto
ETV+ tegevuseesmärgid 2018

ETV+ tegevuse eesmärk on rahuldada oma sihtgrupi põhilisi vajadusi: anda objektiivset ja tasakaalustatud päevakajalist infot Eestis ja välismaal toimuva kohta, pakkuda erinevatele arvamustele ja seisukohtadele diskussiooniplatvormi, pakkuda kvaliteetset meelelahutust. Seda kõike kasutajasõbralikus vormis nii lineaarses eetris, internetis kui ka sotsiaalmeedias.

foto
Uus hooaeg ETV+is: esilinastused ja uued näod

Aasta lõpp on uute plaanide tegemise aeg. Küsisime ETV+i peatoimetajalt, millised väljakutsed ETV+i uuel aastal ees ootavad ja milliseid põnevaid uusi projekte on oodata?

ETV+ teeb uuel hooajal korraliku uuenduskuuri ning juba uue aasta esimesel nädalal jõuab eetrisse lausa neli uut saatesarja.

ETV+ Sotsiaalmeedias Liitu ETV+ uudiskirjaga

 

Alates 28.04.2017 tuleb saate "Kohv+" eestikeelse sünkroontõlke kuulamiseks valida teleril või digiboksil ungari keele helikanal.

Hooaeg sügis-2017

Juhul kui Teil esineb probleeme ETV+ leidmisel teleri kanalite hulgast või kuulete näiteks heli vales keeles, siis pöörduge palun abi saamiseks esmalt oma televisiooni teenusepakkuja klienditoe poole. Nõu küsimiseks saate pöörduda ka Eesti Rahvusringhäälingu tehnilise keskuse poole telefonil 628 4725 või 628 4757.

AK vene keeles